4 sierpnia 2023 Autor Edyta Edis Anonima Rauhut 0

Konkurs poetycki „O złotą gałązkę jabłoni”

Spread the love

Konkurs poetycki „O złotą gałązkę jabłoni”

Cykl: Blogowe wiadomości

Do 10 września 2023 roku można nadsyłać prace na V Ogólnopolski Konkurs Poetycki O złotą gałązkę jabłoni. Organizatorami są Centrum Kultury i Promocji Gminy Łososina Dolna oraz Klub Nauczyciela Po lekcjach. Inicjatywa adresowana jest do osób pełnoletnich. Na laureatów czekają nagrody rzeczowe i finansowe o łącznej wartości 4000 zł.

Centrum Kultury i Promocji Gminy Łososina Dolna oraz Klub Nauczyciela Po lekcjach ogłaszają V Ogólnopolski Konkurs Poetycki O złotą gałązkę jabłoni. Inicjatywa adresowana jest do osób pełnoletnich. Celem konkursu jest rozbudzenie wrażliwości i aktywności twórczej w dziedzinie poezji, promocja talentów literackich, zwiększenie aktywności różnych środowisk twórczych oraz popularyzacja regionu sadowniczego. Uczestnikiem nie może być członek Związku Literatów Polskich, Stowarzyszenia Autorów Polskich i Stowarzyszenia Autorów ZAiKS.

Warunkiem udziału jest nadesłanie za pomocą poczty tradycyjnej lub elektronicznej zestawu trzech wierszy o tematyce związanej z szeroko rozumianym regionem Beskidu Wyspowego i Pogórza Rożnowskiego, ze szczególnym zwróceniem uwagi na sadowniczy charakter regionu. Utwory nie mogą być publikowane, ani nagradzane w innych konkursach. Adres pocztowy, na który można przesłać prace: Centrum Kultury i Promocji Gminy Łososina Dolna, 33-314 Łososina Dolna 400. E-mail: ckip@lososina.pl. Na laureatów czekają nagrody rzeczowe i finansowe o łącznej wartości 4000 zł. Szczegółowe informacje i regulamin znajdują się na stronie internetowej Centrum Kultury i Promocji Gminy Łososina Dolna.