9 czerwca 2023 Autor Edyta Edis Anonima Rauhut 0

Spotkanie z Alanem Sasinowskim

Spread the love

Spotkanie z Alanem Sasinowskim

Cykl: Rozrywki sówki

Już w środę w ramach cyklu Literatura bez cenzury w Piwnicy Kany odbędzie się spotkanie z pisarzem, krytykiem literackim i dziennikarzem, Alanem Sasinowskim. W kwietniu tego roku nakładem Państwowego Instytutu Wydawniczego ukazała się jego książka pod tytułem Chłopiec w ogniu. Z autorem porozmawia Pan od książek, Krzysztof Lichtblau.

Już 14 czerwca 2023 roku o godzinie 18.00 w Piwnicy Kany lub na Łące Kany (w zależności od pogody) odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu Literatura bez cenzury. Tym razem Pan od książek, Krzysztof Lichtblau porozmawia z pisarzem, krytykiem literackim i dziennikarzem, Alanem Sasinowskim, który jest autorem takich książek, jak Rupieć, Pełna kontrola, Szczery facet, Wysokie chmury, czy Apetyt na sukces. W kwietniu 2023 roku ukazała się jego publikacja pod tytułem Chłopiec w ogniu.

Jak zapowiada wydawca, Chłopiec w ogniu jest jednocześnie komedią romantyczną i mrocznym dreszczowcem. Znajdziemy w tej książce zarówno kryzys męskości wielu typów, jak i satyrę na model silnej, niezależnej kobiety. Autor mówi o tym w sposób satyryczny i autoironiczny. Czytelnik odnajdzie w tej publikacji nie tylko humor, ale też trwogę. A wszystko to w towarzystwie głównego bohatera, Piotra.