30 maja 2023 Autor Edyta Edis Anonima Rauhut 0

„Zabawa w zabijanie” Agnieszki Peszek

Spread the love

„Zabawa w zabijanie” Agnieszki Peszek

Cykl: Blogowe spotkania literackie

W kwietniu w sprzedaży znalazła się czwarta część przygód Doroty Czerwińskiej. Powieść Agnieszki Peszek nosi tytuł Zabawa w zabijanie. Jak zapowiada sama autorka ta książka, to zamknięta historia. Nie trzeba znać poprzednich części.

Gdybym powiedziała, że pisanie książek to moja pasja od lat, skłamałabym. Za to mogę śmiało rzec, że od kiedy pamiętam, czytam. W swoim życiu pochłonęłam tysiące pozycji, z tego znaczącą większość stanowiły kryminały. I chyba dlatego podczas jednej z rowerowych wycieczek po Suwalszczyźnie mój mąż rzucił mi pewnego rodzaju wyzwanie: >>Skoro tyle czytasz, może byś coś napisała<< – pisze Agnieszka Peszek o swoich początkach z piórem. Autorka nieprzerwanie zaskakuje czytelników pomysłami. W kwietniu 2023 roku ukazała się czwarta część przygód policjantki Doroty Czerwińskiej. Powieść nosi tytuł Zabawa w zabijanie.

Zapewne wielu marzy o popularności, sławie i życiu na świeczniku. Pięć młodych osób zostaje zaproszonych do programu, jakiego nigdy jeszcze nie było. Na co liczą? Na realizację swoich celów. Dają się wciągnąć w grę, a na jej końcu ma czekać atrakcyjna nagroda. Czym się kieruje organizator? Ich dobrem? Wywozi ich na odludzie. Każe robić rzeczy, które najtwardszych by przeraziły. Do czego właściwie dąży inicjator całego zamieszania? Nie zabraknie Waszej ulubionej policjantki, Doroty Czerwińskiej, która podejmuje pracę w stolicy. Przed nią nowe wyzwania. Jednym z nich jest macierzyństwo. Kolejnymi są mężczyźni. Jeden nie odpuszcza, a drugi tkwi w jej sercu. Jak zapowiada pisarka, Zabawa w zabijanie to zamknięta fabuła. Można tę książkę czytać bez znajomości poprzednich części. Jednak zapewniam, że warto się z nimi zapoznać.