14 maja 2023 Autor Edyta Edis Anonima Rauhut 0

Krzysztof Domiński w Między Wierszami

Spread the love

Krzysztof Domiński w Między Wierszami

Cykl: Rozrywki sówki

Już jutro w kawiarnio-księgarni Między Wierszami odbędzie się spotkanie z autorem kryminału Równanie, Krzysztofem Domińskim, który łączy zawodową pracę analityka finansowego z pisaniem i działalnością artystyczną.

15 maja 2023 roku o godzinie 17.00 w kawiarnio-księgarni Między Wierszami odbędzie się spotkanie z autorem kryminału Równanie, Krzysztofem Domińskim. Czytelnik publikacji może przenieść się do małego miasteczka pod Nowym Jorkiem. Dochodzi tam do serii morderstw, z których każde stanowi osobny spektakl pełen tajemniczej symboliki. Do pomocy w jej interpretacji FBI zatrudnia doktora psychologii, James’a  Cartera. Bohater zmaga się z własnymi demonami, które przypominają o sobie w trakcie prowadzenia śledztwa.

Krzysztof Domiński jest absolwentem Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Laureat ogólnopolskich konkursów literackich, poeta, muzyk, wokalista w rockowym zespole i księgowy. Pisanie jest jego pasją i sposobem wyrażania siebie od lat młodzieńczych. Na co dzień łączy zawodową pracę analityka finansowego z działalnością artystyczną na lokalnych scenach muzycznych.