12 maja 2023 Autor Edyta Edis Anonima Rauhut 0

Spotkanie z Krzysztofem Domińskim

Spread the love

Spotkanie z Krzysztofem Domińskim

Cykl: Rozrywki sówki 

Już 16 maja 2023 roku w Książnicy Pomorskiej im. Stanisława Staszica w Szczecinie odbędzie się spotkanie z autorem książki Równanie, Krzysztofem Domińskim. Czytelnik wydanej przez pisarza publikacji przeżywając podejmowane przez głównego bohatera decyzje, odbędzie podróż w mroczne zakamarki niespodziewanych miejsc.

16 maja 2023 roku o godzinie 17.00 w Książnicy Pomorskiej im. Stanisława Staszica w Szczecinie odbędzie się spotkanie z autorem książki Równanie, Krzysztofem Domińskim. Czytelnik publikacji może przenieść się do małego miasteczka pod Nowym Jorkiem. Dochodzi tam do serii morderstw, z których każde stanowi osobny spektakl pełen tajemniczej symboliki. Do pomocy w jej interpretacji FBI zatrudnia doktora psychologii, James’a  Cartera. Bohater zmaga się z własnymi demonami, które przypominają o sobie w trakcie prowadzenia śledztwa.

Krzysztof Domiński jest absolwentem Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Laureat ogólnopolskich konkursów literackich, poeta, muzyk, wokalista w rockowym zespole i księgowy. Pisanie jest jego pasją i sposobem wyrażania siebie od lat młodzieńczych. Na co dzień łączy zawodową pracę analityka finansowego z działalnością artystyczną na lokalnych scenach muzycznych.