4 maja 2023 Autor Edyta Edis Anonima Rauhut 0

Konkurs: O Złote Pióro Sopotu

Spread the love

Konkurs: O Złote Pióro Sopotu

Cykl: Blogowe wiadomości

Do 31 maja 2023 roku można nadsyłać prace na XXVIII Konkurs Poetycki O Złote Pióro Sopotu. Organizatorem jest Miejska Biblioteka Publiczna w Sopocie im. Józefa Wybickiego. Mailowo mogą się zgłaszać osoby, które ukończyły 16 lat i starsze.

Do 31 maja 2023 roku można nadsyłać prace na XXVIII Konkurs Poetycki O Złote Pióro Sopotu. Organizatorem jest Miejska Biblioteka Publiczna w Sopocie im. Józefa Wybickiego. Mailowo mogą się zgłaszać osoby, które ukończyły 16 lat i starsze. Na konkurs można przesłać nie więcej, niż trzy wiersze. Inicjatywa ma na celu popularyzację kreatywnego pisania w Polsce i zachęcenie do spróbowania własnych sił w zawodzie pisarza, poety.

Zgłoszenie należy wysłać na adres zlotepiorosopotu@gmail.com. Utwory nadesłane nie mogą być wcześniej publikowane, ani nagradzane w innych konkursach. Na zwycięzcę czeka pamiątkowe pióro oraz nagroda pieniężna nie większa, niż 2000 zł. Najlepsze utwory zostaną opublikowane w tomiku poetyckim pod tytułem Miejsce obecności. Szczegółowe informacje oraz regulamin znajdują się na stronie internetowej Miejskiej Biblioteki Publicznej w Sopocie im. Józefa Wybickiego.