3 maja 2023 Autor Edyta Edis Anonima Rauhut 0

Spotkanie z Moniką Zajączkowską

Spread the love

Spotkanie z Moniką Zajączkowską

Cykl: Rozrywki sówki

Już 17 maja 2023 roku w Książnicy Pomorskiej im. Stanisława Staszica w Szczecinie odbędzie się spotkanie z autorką książki Sanatorium uczuć, czyli siedem światów Igi B., Moniką Zajączkowską. Bohaterką publikacji jest kobieta, którą z dnia na dzień porzuca mąż. Przekonuje się, że tak naprawdę siebie nie znała.

17 maja 2023 roku o godzinie 17.00 w Książnicy Pomorskiej im. Stanisława Staszica w Szczecinie odbędzie się spotkanie z autorką książki Sanatorium uczuć, czyli siedem światów Igi B., Moniką Zajączkowską. Spotkanie poprowadzi Małgorzata Klimczak

Autorka z wykształcenia jest pedagogiem pracy socjalnej. Z zawodu animatorka kultury. Wiele lat pracowała w Barlineckim Ośrodku Kultury, w którym prowadziła m.in. sekcję teatralną dla dzieci, kabaret dla dorosłych i organizowała imprezy okolicznościowe. Współprowadząca program krajoznawczy Polska mnie cieszy, który był emitowany w TVP. Wzięła udział w IV edycji programu TVP1 Sanatorium Miłości.

Sanatorium uczuć, czyli siedem światów Igi B, to historia dojrzałej kobiety, którą z dnia na dzień porzuca mąż. Nowa sytuacja uzmysławia jej, że w ogóle nie znała siebie. Perypetie bohaterki opisane są z humorem i dystansem. Ukazują, jak łatwo przychodzi nam popełnianie błędów, jednak niekiedy życie daje nam szansę, by naprawić to, co wydaje się do naprawienia.