4 grudnia 2022 Autor Edyta Edis Anonima Rauhut 0

Strachy są wszędzie – konkurs poetycki

Spread the love

Strachy są wszędzie – konkurs poetycki

Cykl: Blogowe wiadomości

Już 15 grudnia w Gdańsku odbędzie się VIII Otwarty Konkurs Poetycki Strachy są wszędzie zorganizowany przez Wojewódzką i Miejską Bibliotekę Publiczną w Gdańsku oraz Gdański Klub Poetów przy WiMBP. Pula nagród wynosi 1000 zł.

15 grudnia 2022 roku o godzinie 18.00 rozpocznie się VIII Otwarty Konkurs Poetycki Strachy są wszędzie. Wydarzenie odbędzie się w Bibliotece Oliwskiej w Gdańsku. Organizatorami są Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Gdańsku oraz Gdański Klub Poetów przy WiMBP. Inicjatywa adresowana jest do osób pełnoletnich.

Zadaniem uczestnika będzie wygłoszenie swojego wiersza przed jurorami i publicznością. W utworze powinno wystąpić przynajmniej jedno z następujących słów: strach, lęk, obawa, duch, zjawa. Autor powinien utwór przynieść wydrukowany w dwóch egzemplarzach. Oceni go jury w składzie: Gabriela Szubstarska, Iwona Jarentowska, Sławomir Jerzy Ambroziak, Zbigniew Trzebiatowski, Agnieszka Smugła. Tekst może być wcześniej publikowany. Pula nagród wynosi 1000 zł. Regulamin znajduje się na stronie internetowej biblioteki.