1 listopada 2022 Autor Edyta Edis Anonima Rauhut 0

Anna H. Niemczynow w Między Wierszami

Spread the love

Anna H. Niemczynow w Między Wierszami

Cykl: Rozrywki sówki

Już w najbliższy czwartek w szczecińskiej kawiarnio-księgarni Między Wierszami odbędzie się spotkanie z Anną H. Niemczynow. Wydarzenie zorganizowano z okazji premiery jej najnowszej książki pod tytułem Uśpione namiętności.

3 listopada 2022 roku o godzinie 18.00 w kawiarnio-księgarni Między Wierszami odbędzie się spotkanie z popularną autorką, która jest ceniona przez czytelniczki za niezwykłą wrażliwość i wyczulenie na problemy współczesnych kobiet, Anną H. Niemczynow. Wydarzenie zostało zorganizowane z okazji premiery jej najnowszej książki pod tytułem Uśpione namiętności. Z pisarką porozmawia Krzysztof Lichtblau znany jako Pan od Książek.

Bohaterką nowej publikacji książkowej Anny H. Niemczynow jest Izabelle Walter, która niedawno owdowiała. Nigdy nie pracowała zawodowo. Jej czwórka dzieci wpada na pomysł, który pozornie nie ma wad. Kobieta ma mieszkać u każdego z nich przez dwa i pół miesiąca. Z kolei pozostałe dwa miesiące ma spędzić na zorganizowanych i sfinansowanych przez nich wakacjach. Realizacja zamierzonego planu idzie gładko do momentu, kiedy Izabelle zdobywa się na to, by wyrazić własne zdanie. Poprzez swoją książkę autorka po raz kolejny wyciąga dłoń do kobiet, które poszukują swojej drogi.