30 października 2022 Autor Edyta Edis Anonima Rauhut 0

Nowa powieść kryminalna Agnieszki Peszek

Spread the love

Nowa powieść kryminalna Agnieszki Peszek

Cyk: Blogowe spotkania literackie

Już w najbliższy czwartek premiera najnowszej powieści kryminalnej autorki serii o starszej aspirant Dorocie Czerwińskiej, Agnieszki Peszek. Czytając Zasadę wzajemności, poznamy Szymona Trojanowskiego, który został porwany będąc jeszcze noworodkiem. Czytelnik będzie miał okazję się przekonać, czy wydarzenie, którego nie pamięta bohater, może zdeterminować całe jego życie.

3 listopada 2022 roku ukaże się najnowsza powieść autorki kryminałów, Agnieszki Peszek. Nosi tytuł Zasada wzajemności. Główny bohaterem jej najnowszej książki jest Szymon Trojanowski, który jako noworodek został porwany. Po kilku dniach szczęśliwie powrócił do rodziny, jednak nic nie było takie, jak przedtem. Mijają lata. Dorosły już Szymon zostaje terapeutą i pomaga ludziom w walce z depresją i stresem. Pewnego dnia klient, który zwykle mu imponuje, opowiada mu o wypadku, w którym brał udział. Okazuje się, że ktoś w wyniku tego zdarzenia zginął. Od tej pory życie spokojnego terapeuty zaczyna przybierać niespodziewany obrót.

Agnieszka Peszek jest nie tylko autorką kryminałów, ale również książek sportowych. Dzięki temu łączy ze sobą dwie pasje: książki i aktywność fizyczną. Uznanie czytelników zyskała za serię o starszej aspirant Dorocie Czerwińskiej (Przez pomyłkę, Dziewczyna z wnęki, Iluzja doskonałości). Także wydała serię pod nazwą I co dalej? Jej wszystkie powieści przez długi czas utrzymywały się w TOP 10 audiobooków na Storytel.

Wkrótce na blogu recenzja. Bardzo dziękuję Autorce za egzemplarz recenzencki.

 

W księgarni Publio przed zakupem można przeczytać fragment. Link powyżej.