9 września 2022 Autor Edyta Edis Anonima Rauhut 0

Konkurs: Empik Go STORY 2022

Spread the love

Konkurs: Empik Go STORY 2022

Cykl: Blogowe wiadomości

Empik ogłosił konkurs na najciekawszy scenariusz serialu audio Empik Go STORY 2022. Mogą wziąć w nim udział autorzy pełnoletni mający już doświadczenia twórcze i debiutanci. Zgłoszeń dokonujemy on-line do 30 listopada 2022 roku. Do wygrania 15000 zł. 

Empik S.A. z siedzibą w Warszawie oraz FILMWEB zapraszają do udziału w konkursie na najciekawszy scenariusz serialu audio Empik Go STORY 2022. Inicjatywa adresowana jest do pełnoletnich autorów przed debiutem i po nim. Tematyka jest dowolna – można nadesłać emocjonujący thriller, chwytający za serce romans, komedię ze sporą dawką humoru, a nawet kryminał. Wszystko zależy od uczestnika.

Zgłoszeń dokonuje się on-line za pomocą formularza, który znajduje się na stronie internetowej organizatora. Zgłoszenie powinno zawierać scenariusz pierwszego odcinka, synopsis (pięciozdaniowy opis mówiący, o czym jest historia), streszczenie wszystkich odcinków serialu i opisy głównych bohaterów. Uczestnicy mają czas do 30 listopada 2022 roku.

Prace oceni jury w składzie: Łukasz Orbitowski (pisarz, autor takich powieści, jak Kult, Inna dusza), Łukasz Muszyński (dziennikarz filmowy, zastępca redaktora naczelnego portalu FILMWEB), Anna Robak-Reczek (poetka, powieściopisarka, autorka opowiadań, laureatka pierwszej edycji Empik Go STORY), Maciej Makselon (redaktor inicjująco-prowadzący Wydawnictwa W.A.B., popularyzator wiedzy o języku polskim i instruktor pisania), Maria Tengowska (redaktorka inicjująca w Wydawnictwie W.A.B., autorka kryminałów, literatury pięknej, biografii i poradników, pracowała w mediach).

Na zwycięzcę czeka nagroda pieniężna w wysokości 15000 zł. FILMWEB przyzna też jedno wyróżnienie w wysokości 1000 zł. Szczegółowe informacje i regulamin znajdują się na stronie internetowej Empiku.