7 sierpnia 2022 Autor Edyta Edis Anonima Rauhut 0

Konkurs Reporterski Wydawnictwa Poznańskiego

Spread the love

Konkurs Reporterski Wydawnictwa Poznańskiego

Cykl: Blogowe wiadomości

Do 20 września 2022 roku można nadsyłać projekty reporterskie na V Konkurs Reporterski Wydawnictwa Poznańskiego. Zwycięzca otrzyma 15 tys. złotych na jego realizację, a reportaż zostanie wydany przez organizatora w formie książki. Wyniki zostaną ogłoszone podczas Dni Reportażu jesienią 2022 roku. 

Do 20 września 2022 roku można nadsyłać projekty reporterskie na V Konkurs Reporterski Wydawnictwa Poznańskiego. Inicjatywa adresowana jest do osób pełnoletnich. Projekt powinien zawierać się w obszarze tematycznym z zakresu współczesnego reportażu i spełniać warunki formalne tekstu reporterskiego.

Zgłoszeń dokonuje się na adres korespondencyjny Wydawnictwa Poznańskiego (ul. Fredry 8, 61-701 Poznań) lub za pomocą poczty elektronicznej: reportaz@wydawnictwopoznanskie.com. Zgłoszenie powinno zawierać plan projektu, jego założenie, środki i metody jego realizacji, stopień zaangażowania w realizację projektu i zakładany przebieg realizacji. Niezbędny będzie konspekt reportażu, opracowania tekstowego i/lub fragmentów. Organizator prosi o dołączenie informacji o dotychczasowym przebiegu kariery uczestnika i listy dotychczasowych publikacji.

Wyniki zostaną ogłoszone podczas Dni Reportażu jesienią 2022 roku. Na zwycięzcę czeka nagroda finansowa w wysokości 15 tys. zł przeznaczona na realizację pomysłu, a reportaż zostanie wydany w formie książki przez Wydawnictwo Poznańskie. Szczegółowe informacje i regulamin konkursu znajdują się na stronie internetowej organizatora.