31 lipca 2022 Autor Edyta Edis Anonima Rauhut 0

Konkurs na teksty piosenek

Spread the love

Konkurs na teksty piosenek

Cykl: Blogowe wiadomości

Grafika: Adrianna Rauhut.

Do 30 sierpnia 2022 roku można wysyłać zgłoszenia do Ogólnopolskiego Konkursu na Teksty Piosenek FMA 2022. Można nadsyłać teksty do piosenek dziecięcych lub młodzieżowych o dowolnej tematyce. Organizatorem jest Europejska Fundacja Wspierania Talentów Dzieci i Młodzieży Młodzi Artyści.  

Do 30 sierpnia 2022 roku można nadsyłać prace na Ogólnopolski Konkurs na Teksty Piosenek FMA 2022 zorganizowany przez Europejską Fundację Wspierania Talentów Dzieci i Młodzieży Młodzi Artyści. Inicjatywa adresowana jest do dzieci, młodzieży i dorosłych z Polski. Każdy może zgłosić maksymalnie trzy teksty piosenek dziecięcych lub młodzieżowych. Tematyka jest dowolna, jednak organizator proponuje takie tematy, jak: moje pasje, talenty, marzenia; moja ojczyzna – ta mała (region, w którym mieszkam) lub większa (Polska); przyjaźń; wolność; patriotyzm; turystyka; dla przedszkolaków; o nauczycielu; szkoła; przyroda; babcia; dziadek.

Zgłoszeń dokonujemy za pośrednictwem formularza znajdującego się na stronie internetowej organizatora: Fundacji Wspierania Talentów Dzieci i Młodzieży Młodzi Artyści. Zwycięzców wyłoni Rada Artystyczna złożona z profesjonalnych twórców piosenek. Ogłoszenie wyników nastąpi 30 września 2022 roku. Nadesłane teksty piosenek mogą znaleźć się na płytach wydawanych przez fundację. Na laureatów czekają drobne sprzęty audio, wydawnictwa książkowe i płytowe oraz profesjonalne podkłady do piosenek. Szczegółowe informacje i regulamin znajdują się na stronie organizatora.