27 lipca 2022 Autor Edyta Edis Anonima Rauhut 0

Wystawa: Owoce zmagań twórczych

Spread the love

Wystawa: Owoce zmagań twórczych

Cykl: Rozrywki sówki

Ilustracja ze strony internetowej Miejskiej Biblioteki Publicznej w Szczecinie.

W przyszły czwartek w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Szczecinie odbędzie się wernisaż wystawy prac Tomasza Gruszczyńskiego pod tytułem Owoce zmagań twórczych. Na ekspozycję będą składały się rysunki wykonane kredkami i suchymi pastelami. 

Już 4 sierpnia 2022 roku o godzinie 18.00 odbędzie się wernisaż wystawy prac Tomasza Gruszczyńskiego. Ekspozycja nosi nazwę Owoce zmagań twórczych. Wydarzenie odbędzie się w filii nr 54 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Szczecinie (w ProMediach), która mieści się przy al. Wojska Polskiego 2.

Artysta przedstawi rysunki wykonane kredkami i suchymi pastelami. Jak twierdzi, (…) Prace, z wyjątkiem jednej, powstały na bazie szkiców intuicyjnych z zawiązanymi oczami i stanowią cykl wglądu w siebie obrazujących przemianę wewnętrzną. (…) Wspomniana przez plastyka metoda stanowi podstawę warsztatów twórczych Samopoznanie przez rysowanie. Skierowana jest do osób, które są zainteresowane poznaniem oraz ekspresją samych siebie. To będzie okazja, by poznać lepiej autora prac. Wstęp wolny.