26 kwietnia 2022 Autor Edyta Edis Anonima Rauhut 0

Spotkanie: Puszcza Bukowa w aplikacji mobilnej

Spread the love

Spotkanie: Puszcza Bukowa w aplikacji mobilnej

Cykl: Rozrywki sówki

Majowe spotkanie z cyklu Rezydua Pasji nosi nazwę Rodem z Tolkiena czyli Puszcza Bukowa w aplikacji mobilnej. Gościem Jerzego Norberta Grzegorka będzie twórca interaktywnej mapy szczecińskiej Puszczy Bukowej w aplikacji na smartfony, Grzegorz Koralewski. Wydarzenie odbędzie się w Domu Kultury Krzemień w Szczecinie. 

Już 27 maja 2022 roku o godzinie 18.00 rozpocznie się spotkanie w ramach cyklu Rezydua Pasji z Grzegorzem Koralewskim. Gość jest twórcą interaktywnej mapy szczecińskiej Puszczy Bukowej w aplikacji na smartfonyWydarzeniu nadano nazwę Rodem z Tolkiena czyli Puszcza Bukowa w aplikacji mobilnej. Rozmowę poprowadzi w Domu Kultury Krzemień pedagog, socjolog, teoretyk i praktyk animacji kultury, Jerzy Norbert Grzegorek.

Grzegorz Koralewski studiował geografię morza na Uniwersytecie Szczecińskim. Jak możemy przeczytać na stronie internetowej organizatora (…) Zawodowo od 20 lat zajmuje się grafiką komputerową i produkcją animacji reklamowych dla firm w różnych krajach. Na zbiegu wykształcenia kartograficznego, skłonności artystycznych i zainteresowań podróżniczych, pojawił się pomysł tworzenia map w nietypowym stylu (…)

Bohater spotkania w wolnym czasie zajmuje się malarstwem, inwestycjami giełdowymi, turystyką rowerową, uprawą roślin tropikalnych, ogrodem oraz polowaniem na tanie bilety lotnicze. To już szósta odsłona cyklu Rezydua Pasji, w którym gośćmi są osobowości Szczecina, a prowadzący rozmawia z nimi o ich życiu i twórczości.