14 kwietnia 2022 Autor Edyta Edis Anonima Rauhut 0

Podwójnie poetycko w Między Wierszami

Spread the love

Podwójnie poetycko w Między Wierszami

Cykl: Rozrywki sówki

W Światowy Dzień Książki szczecińska kawiarnia i księgarnia Między Wierszami zaprasza na podwójne spotkanie autorskie. Będzie okazja, by poznać lepiej Marcina Pierzchlińskiego i Przemysława Suchaneckiego, a także porozmawiać  o ich publikacjach literackich. 

Już 23 kwietnia 2022 roku o godzinie 17.30 odbędzie się spotkanie autorskie dwóch poetów: Marcina Pierzchlińskiego i Przemysława Suchaneckiego. W programie między innymi rozmowa o ich ostatnich książkach pod tytułami Voyage, voyage i O. Wstęp wolny.

Poeta, artysta i muzyk, Marcin Pierzchliński znany jest z Kanału Książkowego, gdzie realizuje cykl Mniej więcej o poezji. Laureat Połowu i finalista Pracowni pierwszej książki Biura Literackiego. Dwukrotnie był nominowany do nagrody głównej w konkursie im. Jacka Bierezina. Jego wiersze znalazły się w Globalnych wioskach i Głodzie. Antologii Nowego Dokumentu Tekstowego 2020. Prowadzi również spotkania autorskie.

Poeta, Przemysław Suchanecki pochodzi ze Szczecina, ale mieszka w Krakowie. Ma na koncie dwie książki wydane przez Biuro Literackie: Wtracenie, O. Jego wiersze tłumaczone były na język słoweński i ukraiński. Aktualnie pracuje nad przekładem książki The Tennis Court Oath Johna Ashbery’ego.