21 listopada 2021 Autor Edyta Edis Anonima Rauhut 0

Diana Brzezińska w Między Wierszami

Spread the love

Diana Brzezińska w Między Wierszami

Cykl: Rozrywki sówki

Mam zapowiedź atrakcji kulturalnej dla czytaczy. Już we wtorek, 23 listopada 2021 roku o godzinie 18.00 odbędzie się kolejne Spotkanie (w) Między Wierszami. Z Dianą Brzezińską porozmawiają Gabriel Augustyn i Krzysztof Lichtblau. W szczecińskiej kawiarni i księgarni będzie mowa o najnowszej książce autorki, Odejdziesz ze mną?. To czwarty tom kryminalnej serii o Krystianie i Adzie.

Diana Brzezińska jest aplikantem radcowskim przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Szczecinie, pracuje w Kancelarii PRORETA Kostrzewska Pieniężny Kowalski, a w ramach swojej pracy sporządza projekty pism procesowych oraz zastępuję swoich szefów w charakterze pełnomocnika lub obrońcy. Pod pseudonimem Diane Rose wydała debiutancką powieść Carpe Diem. Miało to miejsce w 2017 roku. Znana też jest jako autorka serii kryminalnej o losach podkomisarza Krystiana i profilerki Ady: Będziesz mojaZaufasz miObiecasz mi. Współautorka publikacji Zbrodnie bez ciał. 

Kilka słów o książce; Jeden telefon burzy spokój głównego bohatera. Pojawiają się wątpliwości: czy przed laty popełnił razem z bratem błąd? Czy dzisiaj wszyscy szukają naśladowcy, czy mordercy zwanego przez media Krwawym Jastrzębiem, który popełnił również tamte zbrodnie? Symbol wycięty w skórze znalezionego pewnego wieczoru mężczyzny jest niemal identyczny, jak znaki z ciał ofiar sprzed siedmiu lat. Jeżeli sprawcą jest ten sam człowiek, to w więzieniu znajduje się niewinna osoba, a seryjny zabójca ze Szczecina śmieje się gdzieś z tej tragicznej pomyłki. Ada i Krystian przeszli razem wiele. Przeszłość wróciła tak nagle… Czy zbliży ich ona jeszcze bardziej do siebie, czy rozdzieli na zawsze?

Na wydarzenie obowiązują bezpłatne wejściówki – można je zdobyć tutaj: https://app.evenea.pl/event/dianabrzezinska/. Powodzenia!