9 listopada 2021 Autor Edyta Edis Anonima Rauhut 0

Turniej poetycki: Autoportret Jesienny

Spread the love

Turniej poetycki: Autoportret Jesienny

Cykl: Rozrywki sówki

Znalazłam specjalnie dla Was kolejny konkurs. Krotoszyński Ośrodek Kultury ogłasza 30. Ogólnopolski Turniej Poetycki Autoportret Jesienny. Adresowany jest do osób zrzeszonych i niezrzeszonych, które mają ukończone 21 lat. To okazja do pokazania szerszemu gronu czytelników swojej twórczości poetyckiej. Ponadto uczestników nie ogranicza tematyka – jest dowolna. Prace można nadsyłać do 10 grudnia 2021 roku.

Wysyłamy po jednym zestawie wierszy za pomocą poczty tradycyjnej, który powinien zawierać trzy utwory. Drukujemy je w czterech egzemplarzach, powinny być tez opatrzone godłem. Prace nie mogą być wcześniej publikowane, ani nagradzane w innych konkursach. Adres: Krotoszyński Ośrodek Kultury, ul. 56 Pułku Piechoty Wlkp. 18, 63 – 700 Krotoszyn. Dołączam także kopertę z danymi autora.

Na laureatów czekają nagrody pieniężne. Ogłoszenie wyników nastąpi 7 stycznia 2022 roku, a informacja znajdzie się na stronie internetowej organizatora. Z kolei spotkanie poetyckie, podczas którego zostaną wręczone nagrody zaplanowane jest na 22 stycznia 2022 roku Szczegółowe informacje i regulamin znajdziecie tutaj: https://kok.krotoszyn.pl/aktualnosc-33471-30_ogolnopolski_turniej_poetycki.html Powodzenia!