6 listopada 2021 Autor Edyta Edis Anonima Rauhut 0

Góralka i mafioso

Spread the love

Góralka i mafioso

Cykl: Blogowe spotkania literackie

Dzisiaj ma dla Was kolejną zapowiedź literacką – kłania się Wydawnictwo Niezwykłe słynące z romansów, szczególnie tych biurowych i mafijnych. Tym razem poznamy nietypową historię, bo obok mafiosa znajdzie się góralka. Wydawca zapowiada, że powieść Czarne i białe Liliany Więcek będzie pełna humoru i sarkazmu, co brzmi zachęcająco. W sprzedaży znajdzie się 17 listopada 2021 roku.

Maja Goclon miała okazję przekonać się na własnej skórze, że twarde obyczaje nie zniknęły ze współczesnej rzeczywistości, szczególnie w świecie górali. Ojciec ma do niej pretensje o to, że nie urodziła się chłopcem i chciała zdobyć wyksztalcenie. Nie przebiera w środkach, by ją ukarać. Główna bohaterka jest samotna w swojej własnej rodzinie.

Ojciec odbiera jej pensjonat, który postawiła na nogi, ciężko pracując. Dziewczyna  pragnie wyjechać, ale coś każe jej zostać w górach. Teraz dostaje od ojca marny, zapuszczony pensjonacik Jagoda w Nędzówce. Musi zaczynać wszystko od nowa. Pewnego dnia do drzwi puka cała zgraja nietypowych turystów:  mafiosów z niebezpiecznym zabójcą z Florydy na czele. Co z tego wyniknie?