31 października 2021 Autor Edyta Edis Anonima Rauhut 0

Do czego ona będzie zdolna, by go zdobyć?

Spread the love

Do czego ona będzie zdolna, by go zdobyć?

Cykl: Blogowe spotkania literackie

Dzisiaj mam dla Was zapowiedź literacką od Wydawnictwa Psychoskok. Już 24 listopada 2021 roku w sprzedaży znajdzie się najnowsza książka Anki Mrówczyńskiej pod tytułem Dwa słowa. Jak zapowiada wydawca, to thriller psychologiczny o niebanalnym zakończeniu. Co się dzieje, kiedy zauroczenie przeradza się w obsesję, miłość staje się destrukcyjna, a nadzieja może zabić? Poznamy Kingę, która jest początkującą piosenkarką. Po zerwaniu z wieloletnim partnerem postanawia odezwać się do swojej nieszczęśliwej miłości z przeszłości. Okazuje się, że Piotr jest szczęśliwie żonaty i ma dzieci, a pomimo to dziewczyna postanawia o niego zawalczyć. Jak daleko jest w stanie się posunąć?

Anka Mrówczyńska urodziła się w 1987 roku. Jest absolwentką klasy dziennikarskiej. Zadebiutowała w 2015 roku dziennikiem napisanym w szpitalu psychiatrycznym Młody bóg z pętlą na szyi. Psychiatryk. Wydała też książkę Borderline: Autoterapia, czyli o sprawach poważnych z solidną dawką autoironii, która jest próbą nabrania dystansu do problemów wynikających z pogranicznego zaburzenia osobowości.

Kinga podstępem zdobywa adres Piotra i bezpardonowo wdziera się do życia małżeństwa. Uczucie kobiety staje się obsesyjne i nie zamierza cofnąć się przed niczym, by osiągnąć swój cel, czyli zdobyć mężczyznę. Pojawią się intrygi. Czy uda jej się rozdzielić parę i ułożyć życie ze swoim ukochanym? Pełna napięć i lawirowania między jawą, a snem książka dostarczy wielu emocji miłośnikom klimatu tajemnic oraz tajników ludzkiej psychiki.