29 października 2021 Autor Edyta Edis Anonima Rauhut 0

Od aplikacji do zagadkowej zbrodni…

Spread the love

Od aplikacji do zagadkowej zbrodni…

Cykl: Blogowe spotkania literackie

Na dobry początek weekendu mam dla Was kolejną zapowiedź literacką, czyli perspektywę ciekawej lektury. Kłania się Wydawnictwo W.A.B. Już 10 listopada 2021 roku w sprzedaży znajdzie się powieść Małgorzaty Oliwii Sobczak pod tytułem Szelest. Dziennikarka, Alicja Grabska dostaje zlecenie przetestowania mobilnej aplikacji Place to Rest, która prowadzi do zagadkowych miejsc na terenie Trójmiasta. Podczas jednej z takich wycieczek dokonuje makabrycznego odkrycia.

Małgorzata Oliwia Sobczak jest pisarką, z wykształcenia kulturoznawczynią i dziennikarką. Pochodzi z Trójmiasta, w którym spędziła niemal całe życie. Ma na koncie baśń Mali, Boli i Królowa Mrozu oraz powieść obyczajową Ona i dom, który tańczy, a także serię Kolory zła – pierwszy tom wydała w 2019 roku (Czerwień), a drugi w 2020 (Czerń). Biel ukazała się w 2021.

Alicja znajduje ciało zamordowanej kobiety. Śledztwo prowadzi detektyw Oskar Korda. Wiedzie ono do mrocznego, pełnego tajemnic świata, w którym przeszłość nigdy nie daje o sobie zapomnieć. Jak ta historia się skończy? Jakie były motywy tej zbrodni? Czy sprawca zostanie schwytany? Tego dowiecie się już wkrótce.