16 października 2021 Autor Edyta Edis Anonima Rauhut 0

“Niewidzialna” hakerka…

Spread the love

“Niewidzialna” hakerka…

Cykl: Blogowe spotkania literackie

Dzisiaj mam dla Was kolejną zapowiedz literacką – kłania się Wydawnictwo Niezwykłe. Już 27 października 2021 roku w sprzedaży znajdzie się powieść Złap mnie, która stanowi pierwszy tom serii Nieuchwytni. Autorkami są Sandra Biel i Lena M. Bielska. Poznamy hakerkę poszukującą sprawiedliwości oraz podkomisarza Centralnego Biura Śledczego Policji, który chcę ją dorwać. Właściwie wdaje mu się, że poluje na mężczyznę. Jak skończy się dla podkomisarza zabawa w kotka i myszkę z młodą dziewczyną?

To nie są pierwsze kroki tych dwóch autorek na rynku książkowym. Sandra Biel ma na koncie powieść Jesteś moją zgubą. Z kolei Lena M. Bielska wydała serię pod nazwą Bellomo: Rozdarte serce, Podstępne serce, Nietykalne serce, Zdradzone serce. Teraz przyszedł czas na ich wspólną książkę, o której dowiecie się zaraz więcej.

Dwudziestodwuletnia Iga Zamojska jest, jak duch. Posiada fałszywy dowód osobisty, a pieniądze zdobywa, wyłudzając dane przez SMS-y. W międzyczasie włamuje się również do domów zamożnych ludzi, korzystając z nieobecności właścicieli. Takie życie na granicy potrafi być nurzące. Dodatkowo nie wie, że nie dla wszystkich stała się niewidzialna. Na jej tropie jest trzydziestosześcioletni podkomisarz Centralnego Biura Śledczego Policji, Piotr Skarżyński. Funkcjonariuszowi wydaje się jednak, że szuka hakera, a nie hakerki. Co się wydarzy, kiedy Piotr odkryje, że powodami takich, a nie innych działań dziewczyny nie są tylko egoizm i chciwość, ale przede wszystkim chęć wymierzenia sprawiedliwości?