12 października 2021 Autor Edyta Edis Anonima Rauhut 0

Konkurs reportażu radiowego

Spread the love

Konkurs reportażu radiowego

Cykl: Rozrywki sówki

Dzisiaj mam dla Was informację o kolejnym konkursie, a właściwie przypomnienie, bo zostało już niewiele czasu – spieszcie się! Polskie Radio –  Regionalna Rozgłośnia w Łodzi Radio Łódź jest organizatorem Konkursu reportażu radiowego Człowiek w zagrożeniu 2021 w ramach 31. Festiwalu Mediów Człowiek w Zagrożeniu. Prace można nadsyłać już tylko do 17 października 2021 roku.

Do konkursu można zgłaszać reportaże radiowe zrealizowane po 1 października 2020 roku, podejmujące tematykę problemów i zagrożeń stojących przed współczesnym człowiekiem. Nagranie nie może trwać dłużej, niż czterdzieści minut. Zgłoszeń dokonujemy droga elektroniczną. Prace wraz ze skanem podpisanej karty zgłoszeniowej przesyłamy w formie elektronicznej (plik wav lub mp3 w jakości co najmniej 320 kbps) za pomocą platformy wysyłkowej wetransfer.com na adres mailowy: czlowiekwzagrozeniu@radiolodz.pl.

Wyniki preselekcji zostaną opublikowane 25 października 2021 roku. Z kolei werdykt jury zostanie ogłoszony 28 listopada 2021 roku podczas uroczystej gali 31. Festiwalu Mediów Człowiek w Zagrożeniu. Na zwycięzcę czeka nagroda pieniężna w wysokości 5000 zł. Ponadto jury może przyznać nagrody specjalne i wyróżnienia. Szczegółowe informacje i regulamin znajdziecie tutaj: https://www.radiolodz.pl/posts/73227-konkurs-reportazu-radiowego-czlowiek-w-zagrozeniu-2021. Powodzenia!