22 września 2021 Autor Edyta Edis Anonima Rauhut 3

Czy taniec ze snami zapewni przetrwanie?

Spread the love

Czy taniec ze snami zapewni przetrwanie?

Cykl: Blogowe spotkania literackie

Dzisiaj mam dla Was zapowiedź literacką od wydawnictwa Novae Res. Już 12 października 2021 roku w sprzedaży znajdzie się debiutancka powieść Wandy Nawrockiej. Nosi tytuł Tańcząca ze snami. Ludmiła.  Niezwykła romska uroda Ludmiły jest powodem tragicznych w skutkach pomyłek. Sołtys, przekonany o zdradzie małżonki, nie zamierza uznać dziecka i wyrzuca jej matkę z domu, skazując ją na pewną śmierć. Dopiero gdy dostrzega znamię na ciele córki, uświadamia sobie, że popełnił błąd.

Wanda Nawrocka urodziła się w 1962 roku w Wojcieszowie – miasteczku położonym w Górach Kaczawskich. Ukończyła Policealne Studium Ekonomiczne w Jeleniej Górze. W Lubinie mieszka od trzydziestu lat. Miłośniczka literatury i sztuki.

Mężczyzna uświadomił sobie zbyt późno, że popełnił błąd. Sprowadził nieszczęście na rodzinę, ale przyznał się do tego słowami: Ludzie, straszna pomyłka się stała! Moja żona niewinnie przeze mnie umarła. Jej śmierć moim grzechem na zawsze już będzie. A to moja córka jest! Z kolei dziewczynka z czasem zdradzała coraz więcej oznak talentu akrobatycznego. To nie jest jedyna cecha, która ją wyróżniała. Miewała tajemnicze sny. Czy to dzięki nim uda jej się przetrwać nadciągającą wojenną zawieruchę? Jesteście ciekawi dalszego ciągu tej historii? Wkrótce będziecie mogli ją poznać w całości.