1 września 2021 Autor Edyta Edis Anonima Rauhut 0

Piknik Pasji już w niedzielę

Spread the love

Piknik Pasji już w niedzielę

Cykl: Rozrywki sówki

Dzisiaj mam zapowiedź wydarzenia, podczas którego będziecie mogli lepiej poznać organizacje działające w Szczecinie. Już 5 września 2021 roku w godzinach od 13.00 do 18.00 w ogrodzie INKU Szczecińskiego Inkubatora Kultury i Północnej Izby Gospodarczej odbędzie się Piknik Pasji. Nie zabraknie atrakcji zarówno dla uczestników imprezy, jak i gości.  Organizatorami są Gmina Miasto Szczecin, Towarzystwo Wspierania Inicjatyw Kulturalno-Społecznych TWIKS, Fundacja Sektor 3 oraz Stowarzyszenie Media Dizajn.

Zaprezentują się takie organizacje, jak Stowarzyszenie Razem Łatwiej, Stowarzyszenie Solidarne Kobiety Zawsze, Fundacja Inicjatyw Społeczno-Gospodarczych KOMES, Związek Literatów Polskich Oddział w Szczecinie, Stowarzyszenie POLITES, Stowarzyszenie Na Rzecz Wsparcia Osób z Autyzmem i Pokrewnymi Zaburzeniami Psychicznymi A TO MY, Towarzystwo Wspierania Inicjatyw Kulturalno-Społecznych TWIKS, Centrum Seniora, Fundacja Sektor 3, Stowarzyszenie Media Dizajn.

Organizatorzy zapraszają przedstawicieli organizacji pozarządowych na zajęcia poświęcone integracji, budowaniu relacji i zawiązywaniu potencjalnych partnerstw. Spotkanie będzie miało charakter warsztatowy i poprowadzi je Katarzyna Libiszewska, trenerka, socjoterapeutka i wiceprezeska TWIKS. Zaplanowana też jest piknikowa joga śmiechu, która sprawi, że pozbędziecie się stresu i napięć. Zajęcia poprowadzą Klaudia Piotrowska i Magdalena Czajkowska – joginki śmiechu, animatorki, pracownice Centrum Seniora w Szczecinie.

Nie zabraknie propozycji dla najmłodszych. W zielonej strefie będą czekały na nich  gry i zabawy podwórkowe. Przygotowana zostanie strefa chillout z leżakami i hamakami, ale nie zabraknie też pysznych smakołyków od Adventure Cafe. Do zobaczenia!