31 sierpnia 2021 Autor Edyta Edis Anonima Rauhut 0

Uważaj, co publikujesz w sieci…

Spread the love

Uważaj, co publikujesz w sieci…

Cykl: Blogowe spotkania literackie

Mam dla Was zapowiedź literacką od Wydawnictwa Filia. Już 15 września 2021 roku w sprzedaży znajdzie się powieść pod tytułem Złe uczynki. Autorką jest Lucinda Berry. Jakich wydarzeń będziemy świadkami podczas lektury? Giną młode kobiety. Morderca śledzi je na portalach społecznościowych i namierza. Wśród uprowadzonych były  Sarah i Elli – tylko im udało się ujść z życiem, ale, czy to koniec koszmaru?

Lucinda Berry jest psychologiem specjalizującym się w traumach. Prowadzi badania w zakresie dziecięcych traum. Swoje doświadczenia naukowe wykorzystuje do tworzenia niepokojących thrillerów psychologicznych. Zaciera w nich często granice między prawdą, a fikcją, zabierając swoich czytelników w podróż po mrocznych zakątkach ludzkiego umysłu. Autorka książek takich, jak Idealne dziecko, czy Ocalić syna.

Po ucieczce obie ofiary trafiają do szpitala. Agenci FBI zamierzają zrobić wszystko, co w ich mocy, aby znaleźć porywacza i mordercę. Kobiety są kluczem do ich śledztwa, jednak Sarah coś ukrywa. Z kolei Ella już wkrótce ma się przekonać, że jej koszmar jeszcze się nie skończył. Jesteście ciekawi, jak ta historia się skończy? Już wkrótce będzie okazja, aby się przekonać. A tymczasem  uważaj, co publikujesz w internecie – każdy kolejny post może tworzyć drogę do Ciebie.