29 sierpnia 2021 Autor Edyta Edis Anonima Rauhut 0

Konkurs O Złotą Lirę

Spread the love

Konkurs O Złotą Lirę

Cykl: Rozrywki sówki

Znalazłam dla Was kolejny konkurs. Stowarzyszenie Twórców Kultury w Jaworznie, AteLier Kultury i III Liceum Ogólnokształcące im. Orła Białego w Jaworznie  ogłaszają XVII Ogólnopolski Konkurs Poetycki O Złotą Lirę. Cele inicjatywy, to rozbudzenie talentów i popularyzacja twórczości poetyckiej, rozwijanie aktywności twórczej oraz promocja miasta Jaworzna. W konkursie mogą wziąć udział wszystkie osoby bez ograniczenia wiekowego.

Zadanie uczestnika, to napisanie trzech wierszy o dowolnej tematyce. Prace nie mogą być wcześniej publikowane, ani nagradzane w innych konkursach. Będą oceniane w trzech kategoriach wiekowych: do lat 16, od lat 16 do 19, powyżej lat 19. Objętość jednego utworu nie może przekroczyć dwóch stron formatu A4. Teksty wysyłamy za pomocą poczty tradycyjnej do 12 października 2021 roku. Adres: Stowarzyszenie Twórców Kultury w Jaworznie, AteLier Kultury Klub RELAX, ul. Szczakowska 35 B, 43-600 Jaworzno.

Na laureatów czekają nagrody i wyróżnienia ufundowane przez organizatorów i Urząd Miasta Jaworzna. Ogłoszenie wyników konkursu i wręczenie nagród odbędzie się 26 października 2021 roku w Klubie RELAX, w Jaworznie. Informacja o nagrodzonych i wyróżnionych zostanie umieszczana także na stronach organizatorów. Szczegółowe informacje i regulamin znajdziecie tutaj: http://stk.decoart.pl/?pl_konkurs-poetycki-o-zlota-lire-,79. Powodzenia!