17 sierpnia 2021 Autor Edyta Edis Anonima Rauhut 0

Premierowe spotkanie z Markiem Stelarem

Spread the love

Premierowe spotkanie z Markiem Stelarem

Cykl: Rozrywki sówki

Dzisiaj mam zapowiedź dla miłośników literatury. Już 1 września 2021 roku o godzinie 18.00 odbędzie się spotkanie z Markiem Stelarem promujące jego najnowszą powieść o nadkomisarzu Rędzi Głębia. Data jest nieprzypadkowa – to dzień premiery wspomnianej publikacji. Na wydarzenie, które odbędzie się w formule hybrydowej, zaprasza Miejska Biblioteka Publiczna w Szczecinie. Można w nim uczestniczyć stacjonarnie w filii nr 7 lub poprzez oglądanie  live’a na Facebooku biblioteki.

Spotkanie będzie miało nieco odmienną formułę, niż zwykle. Pytania pisarzowi będą zadawać uczestnicy i uczestniczki. Przed wydarzeniem organizator zaprosi do anonimowego przesłania pytań elektronicznie w specjalnie przygotowanym dokumencie. Z kolei w dniu rozmowy wystawiona będzie urna, do której będzie można wrzucać karteczki z czytelnie zapisanymi pytaniami. Podczas wydarzenia będą losowane pytania, na które gość odpowie.

Marek Stelar urodził się w 1976 roku. Z wykształcenia jest architektem, z zawodu urzędnikiem, a z pasji modelarzem architektonicznym, który wspomaga kolegów po fachu. Ponadto pisze książki. Autor serii Krugły i Michalczyk (RykoszetTwardy zawodnikCień), Suder (NiepamięćNiewiadomaNietykalny), Nadkomisarz Rędzia (BliznySekta). W jego dorobku znajdziemy również powieści SednoIntruz, czy Blask.

Główny bohater książki popełnił błąd, za który będzie musiał zapłacić. Jego bliskim grozi poważne niebezpieczeństwo. Razem z prokurator Agnieszką Rybarczyk będą mieli dylemat: wybrać zawodowe poczucie sprawiedliwości, czy bezpieczeństwo swoje i bliskich? Nadkomisarz Rędzia i prokurator Rybarczyk mają zamieść pod dywan sprawę zabójstwa pewnego człowieka. Komuś zależy na tym, by nie została rozwiązana. Nagle sprawy przybierają nieoczekiwany obrót, kiedy oboje trafiają na coś, co bezpośrednio wiąże się z przeszłością zabitego. Tomasz Rędzia z łowcy zmienia się w zwierzynę, ale stawia wszystko na jedna kartę – musi dopaść mordercę za wszelką cenę.

Na spotkanie stacjonarne obowiązują bezpłatne wejściówki. Do zobaczenia!