15 sierpnia 2021 Autor Edyta Edis Anonima Rauhut 0

Konkurs poetycki: Milowy Słup

Spread the love

Konkurs poetycki: Milowy Słup

Cykl: Rozrywki sówki

Znalazłam dla Was kolejny konkurs. Miejska Biblioteka Publiczna im. Zofii Urbanowskiej w Koninie oraz Miasto Konin ogłaszają XLI Ogólnopolski Konkurs Poetycki Milowy Słup. Jego główne cele, to popularyzacja twórczości poetyckiej, inspirowanie do aktywności twórczej oraz promocja uzdolnionych twórców poprzez druk nagrodzonych utworów w okolicznościowym tomiku poetyckim. Inicjatywa adresowana jest do osób w wieku powyżej szesnastu lat.

Zadanie uczestnika, to napisanie zestawu trzech wierszy. Utwory nie mogą być wcześniej publikowane, ani nagradzane w innych konkursach. Zgłoszeń dokonujemy za pomocą poczty tradycyjnej do 20 września 2021 roku. Adres: Miejska Biblioteka Publiczna im. Zofii Urbanowskiej w Koninie, ul. Dworcowa 13, 62–510 Konin.

Na laureatów czekają nagrody pieniężne oraz okolicznościowe upominki. Alfabetyczna lista laureatów zostanie opublikowana na stronie organizatora 18 października 2021 roku. Z kolei ogłoszenie wyników, wręczenie nagród i spotkanie z jurorami zaplanowane jest na listopad 2021 roku. Szczegółowe informacje i regulamin znajdziecie tutaj: https://mbp.konin.pl/index.php/wez-udzial/konkursy/212-milowy-slup/3276-rusza-41-edycja-milowego-slupa.html. Powodzenia!