6 sierpnia 2021 Autor Edyta Edis Anonima Rauhut 0

Premiera online Empiku: Marcel Moss

Spread the love

Premiera online Empiku: Marcel Moss

Cykl: Rozrywki sówki

Mam zapowiedź wydarzenia kulturalnego dla miłośników literatury. Już 16 sierpnia 2021 roku o godzinie 18.00 w ramach cyklu spotkań Empiku Premiera online będzie okazja  spotkać autora powieści Mroczne sekrety. Gościem Weroniki Wawrzkowicz będzie Marcel Moss. Transmisję znajdziemy na profilu księgarni (Facebook). Nie zabraknie możliwości zadawania pytań w komentarzach, a ponadto konwersacja będzie tłumaczona na język migowy.

Marcel Moss, to pseudonim tajemniczego autora facebookowego profilu Zwierzenie. Jego powieści Nie odpisuj i Nie patrz podbiły listy bestsellerów. Ponadto sprowokowały czytelników oraz internautów do gorącej dyskusji na ważne tematy społeczne. Należą do nich przemoc fizyczna i psychiczna, hejt w internecie, czy samotność i anonimowość w sieci. Autor ma na koncie jeszcze takie tytuły, jak: Pokaż miNie wiesz wszystkiegoNie wiesz nic,  Nie krzyczUtraceni, czy Wszyscy muszą zginąć.

Podczas lektury najnowszej książki autora poznamy trzy historie, które połączą się ze sobą w najbardziej nieodpowiednim momencie. Do czego bohaterowie się posuną, by ich mroczne sekrety nie wyszły na jaw? Jak będzie cena i co najważniejsze: czy to się w ogóle uda?  Jedna z bohaterek, Dorota od lat żyje pod jednym dachem z mężem despotą, stwarzając na zewnątrz pozory normalności. W tajemnicy obmyśla plan uwolnienia się od agresywnego partnera. Z kolei Alicja i Jakub wybierają się na zagraniczne wczasy – pragną ratować swoje małżeństwo. Gdy docierają na miejsce, poznają tajemniczą parę. Z czasem zawierają z nimi układ, który wywraca ich życie do góry nogami. Pojawi się jeszcze osiemnastoletnia Natalia. Dziewczyna spotyka się z biologiczną matką, która porzuciła ją po porodzie. Nie ma świadomości, że dopuszczając kobietę do swojego życia, naraża swoich najbliższych. W jakim momencie połączą się te historie i z jakim skutkiem?

Do zobaczenia on-line!