30 lipca 2021 Autor Edyta Edis Anonima Rauhut 0

Wystawa: Opuszczone domy

Spread the love

Wystawa: Opuszczone domy

Cykl: Rozrywki sówki

Dzisiaj mam zapowiedź kulturalną dla miłośników sztuki. Już 10 sierpnia 2021 roku o godzinie 18.00 odbędzie się wernisaż wystawy Opuszczone domy – autorką prac wykonanych suchymi pastelami jest Laura Żabkiewicz. Wydarzenie będzie miało miejsce w filii Miejskiej Biblioteki Publicznej w Szczecinie (w ProMediach).

Laura Żabkiewicz jest uczennicą Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych im. Constantina Brancusiego w Szczecinie.  Ukończyła drugi rok specjalizacji Techniki Druku Artystycznego. Ukazywanie wizerunku człowieka najbardziej fascynuje ją w malarstwie, zarówno pod względem jego anatomii, jak i życia wewnętrznego. Od pewnego czasu rysuje również pejzaże.

Tematem wystawy są właśnie pejzaże miejsc w różnym stopniu dotkniętych zębem czasu. Wszystkie z nich znajdziemy na terenie województwa zachodniopomorskiego. Ekspozycję będzie można oglądać przez miesiąc w bibliotece. Na wernisaż obowiązują bezpłatne wejściówki. Zainteresowanych zapraszam tutaj: https://app.evenea.pl/event/opuszczonedomy/. Do zobaczenia!