28 lipca 2021 Autor Edyta Edis Anonima Rauhut 0

Kłopoty, sekrety i iskra namiętności…

Spread the love

Kłopoty, sekrety i iskra namiętności…

Cykl: Blogowe spotkania literackie

Dzisiaj mam dla Was zapowiedź najnowszej książki D. B. Foryś. Już 20 sierpnia 2021 roku w sprzedaży znajdzie się Mroczna pokusa. Główna bohaterka po odkryciu bezwzględnej natury szefa, zostaje zmuszona do ucieczki. Jedynym ratunkiem wydaje się być nieznajomy mieszkający na odludziu. Co może się wydarzyć, gdy dziewczyna z sekretami spotka mężczyznę pełnego tajemnic? Ich relacje nie nalezą do łatwych, a gdy wychodzą na jaw ukryte motywacje, jeszcze bardziej się komplikują. Nie zabraknie pierwiastka namiętności.

D. B. Foryś jest pisarką z zamiłowania, redaktorką po godzinach, graficzką i programistką z wykształcenia. Mieszka i pracuje we Wrocławiu. Ma na koncie serię Tessa BrownTylko żywi mogą umrzećTylko martwi mogą przetrwaćTylko umarli mogą powstać. Drugie jej dzieło, to dylogia Miłosna gra: Miłosny blef, Miłosna iluzja. Publikowała też swoje utwory w antologiach. Można jej twórczość również znaleźć w sieci.

Najnowsza powieść autorki sprawi, że poznamy Kornelię, która ma problem z szefem o bezwzględnej naturze. Jej życie zmienia się w piekło, a każda chwila stanowi walkę o przetrwanie. Jedyną szansą na ucieczkę stanowi zaufanie nieznajomemu, który mieszka na odludziu. Alan ma jeden cel: nie pozwolić, żeby dopadła go przeszłość. Pojawienie się dziewczyny komplikuje wiele spraw i ściąga na niego niebezpieczeństwo, ale również zapowiada rozwiązanie problemów. Mężczyzna zapewnia jej schronienie, uciszając tym samym wyrzuty sumienia. Alan i Kornelia są do siebie sceptycznie nastawieni przez dystans, różnice wieku i ciągłe niedomówienia. Ukryte motywacje niczego nie ułatwiają. Ponadto oboje coraz mocniej pragną ulec budzącej się między nimi namiętności. Jesteście ciekawi, jak potoczy się ta historia? Wkrótce będzie okazja.