25 lipca 2021 Autor Edyta Edis Anonima Rauhut 0

Cena utrzymania w tajemnicy sekretów…

Spread the love

Cena utrzymania w tajemnicy sekretów…

Cykl: Blogowe spotkania literackie

Dzisiaj mam dla Was zapowiedź literacką od Wydawnictwa Filia. Już 11 sierpnia 2021 roku w sprzedaży znajdzie się powieść Mroczne sekrety – autorem jest Marcel Moss. Poznamy trzy historie, które połączą się ze sobą w najbardziej nieodpowiednim momencie. Do czego bohaterowie się posuną, by ich mroczne sekrety nie wyszły na jaw? Jak będzie cena i co najważniejsze: czy to się w ogóle uda? Co mogłoby się stać, gdyby wszyscy poznali Wasze najgłębiej skrywane tajemnice?

Marcel Moss, to pseudonim tajemniczego autora facebookowego profilu Zwierzenie. Jego powieści Nie odpisuj i Nie patrz podbiły listy bestsellerów. Ponadto sprowokowały czytelników oraz internautów do gorącej dyskusji na ważne tematy społeczne. Należą do nich przemoc fizyczna i psychiczna, hejt w internecie, czy samotność i anonimowość w sieci. Autor ma na koncie jeszcze takie tytuły, jak: Pokaż miNie wiesz wszystkiego, Nie wiesz nicNie krzyczUtraceni, czy Wszyscy muszą zginąć.

Wróćmy do oczekiwanej premiery. Jedna z bohaterek, Dorota od lat żyje pod jednym dachem z mężem despotą, stwarzając na zewnątrz pozory normalności. W tajemnicy obmyśla plan uwolnienia się od agresywnego partnera. Z kolei Alicja i Jakub wybierają się na zagraniczne wczasy – pragną ratować swoje małżeństwo. Gdy docierają na miejsce, poznają tajemniczą parę. Z czasem zawierają z nimi układ, który wywraca ich życie do góry nogami. Pojawi się jeszcze osiemnastoletnia Natalia. Dziewczyna spotyka się z biologiczną matką, która porzuciła ją po porodzie. Nie ma świadomości, że dopuszczając kobietę do swojego życia, naraża swoich najbliższych. W jakim momencie połączą się te historie i z jakim skutkiem? Tego dowiecie się już wkrótce.