17 lipca 2021 Autor Edyta Edis Anonima Rauhut 0

Spotkanie z Ewą Nabiałczyk

Spread the love

Spotkanie z Ewą Nabiałczyk

Cykl: Rozrywki sówki

Książnica Pomorska im. Stanisława Staszica w Szczecinie zaprasza na spotkanie z Ewą Nabiałczyk, które odbędzie się w sali im. Zbigniewa Herberta oraz on-line 3 sierpnia 2021 roku o godzinie 17.00. Autorka będzie promowała książkę Powstanie Warszawskie. Wiersze wybrane wydaną przez Wydawnictwo Agrafka.

Utwory zawarte w publikacji tematycznie nawiązują do okresu II Wojny Światowej. Opisują wydarzenia tamtych lat, a także przybliżają sylwetki bohaterów – zwykłych ludzi, którzy bardzo dobrze wiedzieli, czym jest honor, odwaga i poświęcenie. Książka Powstanie Warszawskie. Wiersze wybrane nie tylko chwyta za serce, ale również skłania do głębokiej refleksji. Myślę, że to pozycja obowiązkowa dla patriotów, miłośników historii oraz ludzi kochających poezję. Już zyskała wiele pozytywnych recenzji.

W sali im. Zbigniewa Herberta, w dniu wydarzenia obowiązuje limit trzydziestu osób, a ponadto należy się zaopatrzyć w bezpłatną wejściówkę. Spotkanie będzie również transmitowane na profilu Książnicy Pomorskiej (Facebook). Do zobaczenia!