16 lipca 2021 Autor Edyta Edis Anonima Rauhut 0

Jesteście gotowi na brutalną prawdę?

Spread the love

Jesteście gotowi na brutalną prawdę?

Cykl: Blogowe spotkania literackie

Dzisiaj mam dla Was zapowiedź od wydawnictwa Skarpa Warszawska. Już 28 lipca 2021 roku w sprzedaży znajdzie się najnowsza powieść Łowca Piotra Kościelnego. Podczas kolonii w Karpaczu, dziesięcioletni chłopiec ginie pod kołami ciężarówki, co jest ogromnym ciosem dla jego rodziców. Mijają lata. W innej części kraju zostaje odnalezione ciało dziecka. Czy sprawy są ze sobą powiązane? Przygotujcie się na brutalną prawdę, która wkrótce ma ujrzeć światło dzienne.

Piotr Kościelny urodził się w 1978 roku. Jest nie tylko pisarzem, ale również prywatnym detektywem, specjalista ds. bezpieczeństwa i specjalistą ds. windykacji terenowej. Prowadzi własne biuro detektywistyczne na terenie Wrocławia i Głogowa. Instruktor samoobrony, rekreacji i sportu. W latach 2009-2015 członek Polskiego Stowarzyszenia Licencjonowanych Detektywów, w którym w latach 2012-2015 pełnił funkcję członka Sądu Dyscyplinarnego. Autor książek: Zakon, Zwierz, Zaginiona, Wybrany, Skóra, Wybór.

Przejdźmy do najnowszej powieści tego autora. Znajdujemy się w Karpaczu, gdzie w tragicznych okolicznościach ginie chłopiec. Zrozpaczeni rodzice docierają na miejsce, by skonfrontować się z tym koszmarem. Policja rozpoczyna śledztwo, w które zamieszany jest wychowawca. Wkrótce na jaw wychodzą kolejne mroczne sekrety – one odcisną piętno na na pogrążonych w żałobie rodzicach. Wiele lat później, już w innej części kraju zostaje znalezione ciało dziecka. Pojawiają się pytania: czy istnieje związek między tymi dwoma sprawami i kto stoi za tajemniczą śmiercią? Zaczyna się wyścig z czasem, w którym brutalna prawda w końcu wyjdzie na jaw. Jesteście jej ciekawi? Wkrótce będziecie mieli okazję ją poznać.