21 czerwca 2021 Autor Edyta Edis Anonima Rauhut 0

Premiery online: Mery Spolsky

Spread the love

Premiery online: Mery Spolsky

Cykl: Rozrywki sówki

Chciałabym Wam zaproponować udział w kolejnym wydarzeniu on-line zorganizowanym przez Empik. Już 23 czerwca 2021 roku o godzinie 20.00 rozpocznie się się spotkanie, którego bohaterką będzie Mery Spolsky – całkiem niedawno zadebiutowała na rynku literackim książką Jestem Marysia i chyba się zabiję dzisiaj. Rozmowę poprowadzi Agnieszka Szydłowska. Transmisja będzie dostępna na profilu Empiku (Facebook) i nie zabraknie możliwości zadawania pytań w komentarzach. Konwersacja będzie tłumaczona na język migowy.

Mery Spolsky jest lubianą przez Polaków piosenkarką. Prowadzi też profil na Instagramie. Jej najnowsza książka Jestem Marysia i chyba się zabiję dzisiaj, to niepokorny debiut literacki. Autorka pisze o chłopcach, których kiedyś kochała, przyjaciółkach, a także rodzicach. Porusza też temat tej najważniejszej relacji – z samą sobą, bo to przede wszystkim opowieści o świadomym wyznaczaniu własnych granic. Chcecie wiedzieć, jak się nagina zasady? To pozycja specjalnie dla Was. To również portret całego pokolenia współczesnych, młodych kobiet.

Jak wygląda fabuła? Poznamy Marysię, która jest dwudziestokilkulatką i układa sobie życie. Uściślając, porządkuje chaos w głowie. Weźmiemy udział w randkach, na które zabierze nas narratorka – poznamy jej punkt widzenia na sprawy damsko-męskie. Podejrzymy podstarzałą kobietę w barze, która szuka czegoś więcej, niż jednonocnej przygody. Zastanowimy się, ile czeka nas spokojnych dni wypełnionych filmami z Netflixa, pochłanianiem lodów i drapaniem zwierzaków po brzuchach. Będziemy podzielać zdenerwowanie na absurdy codzienności, Instagram oraz zniekształcone życie.

Do zobaczenia on-line!