20 czerwca 2021 Autor Edyta Edis Anonima Rauhut 0

Justyna Dżbik-Kluge w roli głównej…

Spread the love

Justyna Dżbik-Kluge w roli głównej…

Cykl: Rozrywki sówki

Dzisiaj mam dla Was kolejną zapowiedź kulturalną. Już 21 czerwca 2021 roku o godzinie 18.00 w ramach cyklu Empiku Premiery online odbędzie się spotkanie, którego główną bohaterką będzie Justyna Dżbik-Kluge. Jest autorką książki Polacy last minute. Sekrety pilotów wycieczek wydanej nakładem Wydawnictwa W.A.B. Rozmowę poprowadzi Katarzyna Borowiecka. Transmisja ze spotkania będzie dostępna na profilu Empiku (Facebook) i nie zabraknie możliwości zadawania pytań w komentarzach. Konwersacja tłumaczona będzie na język migowy.

Justyna Dżbik-Kluge jest dziennikarką telewizyjno-radiową. Zajmuje się tematyką społeczną i kulturalną.  Zaczynała w 2002 roku w młodzieżowym programie Telewizji Polskiej Rower Błażeja. Przez siedem lat prowadziła magazyn kulturalny TVP Warszawa Qadrans Qltury. Dziewięć lat pracowała dla Polskiego Radia – w Czwórce i Jedynce. Od 2016 roku związana jest z Radiem Zet – prowadzi cotygodniową audycję z udziałem słuchaczy Halo ZET.  Prowadzi też otwarte spotkania promocyjne książek, pojawiała się również, jako prowadząca w Premierach online Empiku. Tym razem rola ta ulegnie zmianie, a przynajmniej w przypadku opisywanego teraz wydarzenia.

Najnowsza książka autorki Polacy last minute. Sekrety pilotów wycieczek, to obraz Polaków, którzy w okresie wakacyjnym znajdują się z dala od domu, od normalnego życia. Wtedy pozwalają sobie na więcej. Narzekają, zabierają jedzenie na zapas ze stołówek, piją na umór, wywyższają się, pozostawiają po sobie bałagan, kłócą się… O obywatelach Polski na wakacjach wiedzą najwięcej te osoby, które się nimi opiekują podczas wyjazdów wakacyjnych. Są nimi piloci wycieczek –  zdają się być cierpliwi i nie dziwić się niczemu. Z opowieści tych profesjonalistów powstała ta książka. Opowiada o nas, o naszych wadach i zaletach, o zaległościach i aspiracjach o marzeniach i ograniczeniach, O wakacyjnym krzywym zwierciadle opowie sama autorka.

Do zobaczenia on-line!