11 czerwca 2021 Autor Edyta Edis Anonima Rauhut 0

Konkurs na tomik wierszy

Spread the love

Konkurs na tomik wierszy

Cykl: Rozrywki sówki

Znalazłam dla Was kolejny konkurs. Fundacja Duży Format ogłasza 9. Konkurs Poetycki Fundacji Duży Format. Inicjatywa adresowana jest do osób pełnoletnich. Warunkiem udziału w konkursie jest zgłoszenie zestawu dziesięciu utworów o dowolnej tematyce. Czeka na Was szansa wydania tomu wierszy.

Swoje prace wysyłamy za pomocą poczty elektronicznej do 14 czerwca 2021 roku. E-mail: konkursdf@gmail.com. Utwory oceniane będą w dwóch kategoriach: autorzy przed debiutem książkowym i autorzy po debiucie książkowym. Oceny dokona jury w składzie: Rafał Różewicz, Anna Mochalska i Rafał T. Czachorowski. Nominowani do nagrody zostaną poproszeni o dosłanie zestawów konkursowych poszerzonych o minimum trzydzieści wierszy.

W każdej z dwóch kategorii nagrodą jest wydanie zgłoszonego do konkursu tomiku wierszy w 250 egzemplarzach (50 sztuk otrzyma autor). Ponadto zwycięzcy otrzymają również czytniki PocketBook. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi nie później, niż 30 lipca 2021 roku. Szczegółowe informacje i regulamin znajdziecie tutaj: https://fundacjadf.pl/projekty/konkurs/2021/. Powodzenia!