10 czerwca 2021 Autor Edyta Edis Anonima Rauhut 0

Konkurs: Wydaj wszystkich swoich bohaterów

Spread the love

Konkurs: Wydaj wszystkich swoich bohaterów

Cykl: Rozrywki sówki

Znalazłam specjalnie dla Was kolejny konkurs. Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie ogłasza Konkurs Literacki Wydaj wszystkich swoich bohaterów. Inicjatywa adresowana jest do osób pełnoletnich. To już trzecia edycja i szansa na zadebiutowanie na rynku wydawniczym. Udział mogą wziąć twórcy wszystkich gatunków literackich – od poezji, przez opowiadania, powieści, dramaty, pamiętniki, po bajki. Organizator zaprasza zarówno debiutantów, jak i autorów już wcześniej publikujących swoje prace.

Do konkursu można zgłaszać prace o minimalnej objętości jednego arkusza wydawniczego, czyli 40 tysięcy znaków ze spacjami. Prace wysyłamy za pomocą formularza znajdującego się na stronie organizatora: https://www.rozpisani.pl/konkurs. Termin upływa 15 sierpnia 2021 roku.

Nagrodą główną jest kompleksowe opracowanie i wydanie drukiem zwycięskiej książki w nakładzie 120 egzemplarzy – organizator zapewnia dystrybucję i promocję pozycji literackiej. Ponadto autor otrzyma dodatkowo czytnik ebooków InkBOOK Prime HD. Wyniki zostaną ogłoszone 15 grudnia 2021 roku. Szczegółowe informacje i regulamin znajdziecie tutaj: https://www.rozpisani.pl/konkurs-regulamin. Powodzenia!