24 maja 2021 Autor Edyta Edis Anonima Rauhut 0

Będzie gęsto od wątków…

Spread the love

Będzie gęsto od wątków…

Cykl: Blogowe spotkania literackie 

Dzisiaj będzie nieco krócej. Mam dla Was kolejna zapowiedź – kłania się Wydawnictwo Niezwykłe. Już 2 czerwca 2021 roku w sprzedaży znajdzie się drugi tom trylogii Uwikłana autorstwa Sylwii Brataniec. Nosi tytuł Pułapka diabła. Czytaliście pierwszą część? Niektórzy twierdzili, że panuje w niej wątkowy bałagan, ale seria zyskała też swoich zwolenników. Anna jest więźniem – została zdradzona przez człowieka, którego pokochała i trafia w ręce psychopaty.

Sylwia Brataniec zadebiutowała literacko w 2020 roku pierwszym tomem trylogii Uwikłana. Przypomnę tylko, że nosi on tytuł Diabeł tylko się uśmiechnął.

Bohaterka powieści, Anna trafia w ręce psychopatycznego Charliego. Jej kłamstwa powoli wychodzą na jaw, a ukrywana tożsamość zostaje zdemaskowana przez kolejnego niebezpiecznego człowieka, który jest szefem mafii Los Angeles. Mężczyzna, nie przebierając w środkach, postanawia odbić przetrzymywaną kobietę. Z kolei Rick z Danem szykują się na wojnę – wyrok mafii zmusił ich do zmiany wcześniejszych planów. Przeciwko nim staje najlepszy zabójca Revengel, wyjątkowo zdeterminowany, by zlikwidować swojego wroga. Zadajmy sobie jeszcze jedno pytanie: czy w świecie podziemia znajdzie się miejsce na miłość? Wielkimi krokami zbliża się dzień ślubu Ricka i Laury. Annie jednak trudno jest się z tym pogodzić. W tym czasie agenci ROCA usiłują rozwikłać zagadkę rodziny Madenów. Tajemnice ludzi, którzy byli związani z tą mroczną historią, komplikują śledztwo.

Przyznam szczerze, że wątków jest naprawdę wiele – jesteście ciekawi, jak ta historia się skończy?