22 maja 2021 Autor Edyta Edis Anonima Rauhut 0

Konkurs: Woda i ogień

Spread the love

Konkurs: Woda i ogień

Cykl: Rozrywki sówki

Znalazłam dla Was kolejny konkurs. Fundacja czAR(T) Krzywogońca ogłasza III Ogólnopolski Konkurs Poetycki Jednego Wiersza Woda i ogień. Inicjatywa adresowana jest do autorów, którzy ukończyli osiemnaście lat i piszą po polsku. Konkurs składa się z dwóch etapów.

Podczas pierwszego z nich uczestnicy zgłaszają swoje wiersze – jedna osoba jeden wiersz. Organizator czeka na utwory nawiązujące tematycznie do Nocy Świętojańskiej, wierzeń Słowian i przyrody. Zgłoszeń dokonujemy za pomocą poczty tradycyjnej i elektronicznej do 14 czerwca 2021 roku. Adres: Fundacja czAR(T) Krzywogońca, Krzywogoniec 53, 89-511 Cekcyn. E-mail: info@cz-art.org.

Etap drugi, to publiczna prezentacja zgłoszonego utworu podczas finału konkursu, który odbędzie się 26 czerwca 2021r. o godz. 20.00 przed widownią zgromadzoną w Amfiteatrze w Krzywogońcu. Organizowany jest w ramach imprezy Festyn Poetycki Leśnej Pszczoły ze Świętojańskim Poezjowaniem. Zdobywca Grand Prix otrzyma 500 zł. Przewidziane są również wyróżnienia w postaci nagród pieniężnych i rzeczowych. Szczegółowe informacje i regulamin znajdziecie tutaj: http://cz-art.org/pl/iii-ogolnopolski-konkurs-poetycki-jednego-wiersza-woda-ogien/. Powodzenia!