17 maja 2021 Autor Edyta Edis Anonima Rauhut 0

Wirtualne Targi Książki: Lisa Gardner

Spread the love

Wirtualne Targi Książki: Lisa Gardner

Cykl: Rozrywki sówki

Mam zapowiedź kulturalną dla miłośników literatury. Bohaterką spotkania w ramach Wirtualnych Targów Książki organizowanych przez Empik będzie Lisa Gardner, autorka książki Czyste zło. Wydarzenie odbędzie się 21 maja 2021 roku o godzinie 18.00, a transmisja dostępna będzie na profilu księgarni. Z autorką porozmawia Justyna Dżbik-Kluge. Konwersację tłumaczyła będzie Taida Meredith. Nie zabraknie możliwości zadawania pytań w komentarzach. Całe spotkanie tłumaczone będzie na język migowy.

Lisa Gardner jest niezwykle popularną, amerykańska autorką. Jej książki utrzymują się w ścisłej czołówce list bestsellerów The New York Timesa. Thrillery jej autorstwa, które ukazały się w Polsce także zostały niezwykle ciepło przyjęte przez czytelników. Czyste zło stanowi jedenasty tom cyklu Detektyw D. D. Warren. Pozostałe, to: Samotna, W ukryciu, Sąsiad, Dziecięce koszmary, Kochać mocniej, Złap mnie, Nie bój się, Znajdź ją, Szukaj mnie, Powiedz tylko raz.

Jakich wydarzeń świadkami będą czytelnicy Czystego zła? W górach Georgii odnaleziono szkielet kobiety. Tajemnica tej zbrodni jest nieznana. Sprawa psychopatycznego porywacza Jacoba Nessa wciąż pozostaje otwarta, choć on sam od dawna nie żyje. Agentka specjalna FBI Kimberly Quincy i detektyw bostońskiej policji D.D. Warren nieustannie szukają śladów, które pozwolą ujawnić prawdziwą skalę jego zbrodni. Zdaje się, że makabryczne odkrycie w Appalachach ma związek działalnością Nessa.  Do małej mieściny zabierają ze sobą jedyną ocalałą ofiarę zbrodniarza, Florę Dane, która ma szanse poskładać nowe dowody w całość. W miasteczku wydarzyło się coś naprawdę złego. To, co z początku wydaje się gotycką tajemnicą, staje się jeszcze bardziej przerażające, gdy okazuje się, że najgorsze sekrety psychopaty skryte są jeszcze w mroku.

Do zobaczenia on-line!