9 maja 2021 Autor Edyta Edis Anonima Rauhut 0

Kolejny kolor zła: biel

Spread the love

Kolejny kolor zła: biel

Cykl: Blogowe spotkania literackie

Dzisiaj mam dla Was zapowiedź literacka od Wydawnictwa W.A.B. Znacie cykl książek Kolory zła Małgorzaty Oliwii Sobczak (Czerwień, Czerń)? Podobały Wam się dwa poprzednio tomy? Jeżeli na oba zadane pytania odpowiadacie twierdząco, to z pewnością zainteresuje Was ta informacja. Już 19 maja 2021 roku w sprzedaży znajdzie się trzecia część serii, czyli Biel. Z okna sopockiej kamienicy skacze studentka prawa. Czy mogą mieć z tym związek osoby trzecie? Ślady na jej ciele na to wskazują.
Małgorzata Oliwia Sobczak jest pisarką, z wykształcenia kulturoznawczynią i dziennikarką. Pochodzi z Trójmiasta, w którym spędziła niemal całe życie. Ma na koncie baśń Mali, Boli i Królowa Mrozu oraz powieść obyczajową Ona i dom, który tańczy, a także wspomnianą już wcześniej serię Kolory zła – pierwszy tom wydała w 2019 roku, a drugi w 2020.
Śmierć studentki prawa, która skoczyła z okna wstrząsnęła Sopotem. Ślady na jej ciele wskazują na to, że przed śmiercią była krępowana oraz duszona. Na miejsce zdarzenia przybywa prokurator Leopold Bilski który po sprawie w Kartuzach wrócił do Trójmiasta. Gdzie zaprowadzą go tropy? Miedzy innymi do środowisk nocnych klubów kryjących mroczne pragnienia i tajemnice, które są głęboko osadzone w przeszłości. Czy bohater dowie się, jakie były okoliczności tego zdarzenia? Tego dowiecie się już wkrótce.