8 maja 2021 Autor Edyta Edis Anonima Rauhut 0

Spotkanie z Grażyną Jagielską

Spread the love

Spotkanie z Grażyną Jagielską

Cykl: Rozrywki sówki

Dzisiaj mam zapowiedź kulturalna dla miłośników literatury. Już 11 maja 2021 roku o godzinie 18.00 odbędzie się spotkanie on-line z Grażyną Jagielską, autorką książki Wszystkie moje domy wydanej nakładem wydawnictwa W.A.B. Rozmowę poprowadzi Weronika Wawrzkowicz Nie zabraknie możliwości zadawania pytań w komentarzach pod transmisją, która dostępna będzie na profilu Empiku (Facebook). Konwersacja tłumaczona będzie na język migowy.

Grażyna Jagielska jest pisarką i tłumaczką. Ukończyła dziennikarstwo. Wydała trylogię przetwarzającą w sposób literacki jej codzienne zmagania z chorobą PTSD (zespołem stresu pourazowego): Miłość z kamienia. Życie z korespondentem wojennym, Anioły jedzą trzy razy dziennie. 147 dni w psychiatryku, Ona wraca na dobre. Podróż terapeutyczna. Ma na koncie również takie powieści, jak Korespondent, Fastryga, czy Płaskuda.

Jakich sytuacji doświadczy czytelnik razem z bohaterami książki Wszystkie moje domy? Kiedy mąż, oblatywacz samolotów przechodzi na emeryturę, a drugie i ostatnie dziecko opuszcza rodzinne gniazdo, dotychczasowy, choć niełatwy świat głównej bohaterki rozpada się. Jest zmuszona ustalić plan na nowe życie. Co robi? Postanawia zacząć od znalezienia nowego domu. Ma on stać się bezpieczną przystanią oraz pomóc jej i mężowi nauczyć się żyć w zmienionej rzeczywistości. Czy to się uda?

Do zobaczenia on-line!