29 stycznia 2021 Autor Edyta Edis Anonima Rauhut 0

O (nie)bezpieczeństwie w internecie

Spread the love

O (nie)bezpieczeństwie w internecie

Cykl: Rozrywki sówki

Mam dla Was kolejna zapowiedź wydarzenia on-line. Już 9 lutego 2021 roku o godzinie 18.00 rozpocznie się spotkanie pod nazwą (Nie)bezpieczeństwo w internecie – spotkamy się z Wojciechem Orlińskim. Porozmawia z nim Michał R. Wiśniewski. Transmisja będzie dostępna na profilu Miejskiej Biblioteki Publicznej w Szczecinie (Facebook). Panowie porozmawiają o (nie)bezpieczeństwie internetu i zmianach, które wywołuje w społeczeństwie.

Wojciech Orliński jest polskim dziennikarzem, publicystą i pisarzem. Ma na koncie książki podróżnicze, fantastyczne i publicystyczne. Od 1997 roku pracuje w Gazecie Wyborczej, gdzie pisze głównie na tematy związane z kulturą masową i internetem. Jest też biografem Lema i autorem miedzy innymi takich dzieł, jak: Człowiek, który wynalazł internet. Biografia Paula Barana i Internet. Czas się bać.

Michał Radomił Wiśniewski jest polskim pisarzem, publicystą, popularyzatorem mangi, anime i fantastyki w Polsce, autorem komiksów i poetą. W 2019 roku wydał książkę Wszyscy jesteśmy cyborgami. Jak internet zmienił Polskę.

Do zobaczenia on-line.