31 maja 2023 Autor Edyta Edis Anonima Rauhut 0

III slam eliminacyjny do Mistrzostw Polski

Spread the love

III slam eliminacyjny do Mistrzostw Polski

Cykl: Rozrywki sówki

I Slamowe Mistrzostwa Szczecina trwają. Przed nami III eliminacje do VII Ogólnopolskich Mistrzostw Slamu Poetyckiego w Poznaniu. Wydarzenie odbędzie się już 13 czerwca 2023 roku w Piwnicy Kany. Można się zgłaszać mailowo do 12 czerwca.

Trwają I Slamowe Mistrzostwa Szczecina. Przed nami ostatnie eliminacje do VII Ogólnopolskich Mistrzostw Slamu Poetyckiego. Wydarzenie odbędzie się już 13 czerwca 2023 roku o godzinie 18.00 w Piwnicy Kany. Organizator poszukuje poetek i poetów, którzy przyjdą z kilkoma napisanymi przez siebie wierszami. Można się zgłaszać do 12 czerwca, do godziny 23.59 na adres mailowy fundacjapozytywy@gmail.com.

Do wygrania ostatnie już punkty eliminacyjne do slamowych mistrzostw Polski. Osoba, która zbierze najwięcej punktów zdobędzie mistrzostwo stolicy województwa zachodniopomorskiego. Prezentowane utwory zostaną opublikowane w pierwszej szczecińskiej antologii poezji slamerskiej. Organizatorem jest Fundacja na Rzecz Kultury i Integracji Pozytywy.

Nie piszesz wierszy? Przyjdź i przekonaj się, że poezja może być żywa i do żywego może dotykać, że boli, wzrusza, niekiedy wkurza albo rozśmiesza do łez. Być może poznasz taką twarz poezji, jakiej nigdy dotąd nie udało Ci się zobaczyć – zachęca organizator. Wydarzenie poprowadzi poetka, performerka, dziennikarka, twórczyni autorskich spektakli i performensów, slamowa mistrzyni Warszawy 2020 i mistrzyni Wrocławia 2022, Magdalena Walusiak. Dwukrotnie uczestniczyła w mistrzostwach Polski.