30 kwietnia 2023 Autor Edyta Edis Anonima Rauhut 0

II slam eliminacyjny do mistrzostw Polski

Spread the love

II slam eliminacyjny do mistrzostw Polski

Cykl: Rozrywki sówki

I Slamowe Mistrzostwa Szczecina trwają. Już 16 maja 2023 w Piwnicy Kany odbędzie się II slam eliminacyjny do VII Ogólnopolskich Mistrzostw Slamu Poetyckiego w Poznaniu. Można się zgłaszać do 15 maja.

Już 16 maja 2023 roku o godzinie 18.00 w Piwnicy Kany odbędzie się II slam eliminacyjny do VII Ogólnopolskich Mistrzostw Slamu Poetyckiego w Poznaniu. Organizatorem jest Fundacja na Rzecz Kultury i Integracji Pozytywy. Może wziąć w nim udział 20 osób. Zgłoszenia będą przyjmowane do 15 maja drogą mailową: fundacjapozytywy@gmail.com. Do wygrania pierwsze punkty w eliminacjach oraz publikacja w pierwszej szczecińskiej antologii poezji slamerskiej. Osoba, która zdobędzie najwięcej punktów w trzech turniejach zdobędzie mistrzostwo Szczecina.

Nie piszesz wierszy? Przyjdź i przekonaj się, że poezja może być żywa i do żywego może dotykać, że boli, wzrusza, niekiedy wkurza albo rozśmiesza do łez. Być może poznasz taką twarz poezji, jakiej nigdy dotąd nie udało Ci się zobaczyć – zachęca organizator. Wydarzenie poprowadzi poetka, performerka, dziennikarka, twórczyni autorskich spektakli i performensów, slamowa mistrzyni Warszawy 2020 i mistrzyni Wrocławia 2022, Magdalena Walusiak. Dwukrotnie uczestniczyła w mistrzostwach Polski.