19 stycznia 2023 Autor Edyta Edis Anonima Rauhut 0

Konkurs poetycki im. Wacława Iwaniuka

Spread the love

Konkurs poetycki im. Wacława Iwaniuka

Cykl: Blogowe wiadomości

Fot.: Bruno /Germany z Pixabay.

Do 31 stycznia 2023 roku można jeszcze nadsyłać prace na XVI Ogólnopolski Konkurs Poetycki im. Wacława Iwaniuka. Organizatorami są Urząd Miejski w Siedliszczu, Wydawnictwo TAWA w Chełmie i Gminny Ośrodek Kultury w Siedliszczu. Nagrodą główną jest medal pamiątkowy i gratyfikacja pieniężna w wysokości 2000 zł.

Do 31 stycznia 2023 roku można nadsyłać wiersze na XVI Ogólnopolski Konkurs Poetycki im. Wacława Iwaniuka zorganizowany przez Urząd Miejski w Siedliszczu, Wydawnictwo TAWA w Chełmie oraz Gminny Ośrodek Kultury w Siedliszczu. Inicjatywa adresowana jest do osób pełnoletnich (zrzeszonych w organizacjach twórczych i niezrzeszonych). Patron konkursu był poetą, prozaikiem, krytykiem literackim i tłumaczem urodzonym w Chojnie Starym koło Chełma.

Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest nadesłanie zestawu pięciu wierszy niepublikowanych w książkach i nienagradzanych w innych konkursach. Zgłoszenia powinny być wysłane w na adres Wydawnictwa TAWA w Chełmie: ul. Lwowska 51/3A, kod pocztowy: 22 – 100. Nagroda główna, to medal pamiątkowy oraz gratyfikacja pieniężna w wysokości 2000 zł. Przewidziane są również dwa wyróżnienia po 800 zł. Szczegółowe informacje i regulamin znajdują się na stronie internetowej Wydawnictwa TAWA.