18 stycznia 2023 Autor Edyta Edis Anonima Rauhut 0

Zabójcze połączenie: policjantka i mafioso

Spread the love

Zabójcze połączenie: policjantka i mafioso

Cykl: Blogowe spotkania literackie

Już 1 lutego 2023 roku ukaże się najnowsza książka autorki powieści Wbrew regułom, Magdaleny Szponar. Czytając Odcienie czerwieni poznamy psycholożkę policyjną i profilerkę, Izabelę Sarnecką i szefa mafii działającego na linii Polska-Skandynawia zwanego Bystrym. Czy wyniknie z tego tylko śledztwo?

1 lutego 2023 roku nakładem Wydawnictwa Niezwykłego ukaże się kolejny romans autorki powieści Wbrew regułom, Magdaleny Szponar. Książka nosi tytuł Odcienie czerwieni. Czytelnicy poznają między innymi dwójkę bohaterów skrajnie od siebie różnych. Pierwszą z nich jest psycholożka policyjna i profilerka, Izabela Sarnecka. Poznamy również szefa mafii działającego na linii Polska-Skandynawia zwanego Bystrym.

Izabela już podczas studiów nabrała pewności, że za część zabójstw popełnionych na terenie kraju w ostatnich latach odpowiada właśnie on. Mężczyzna doskonale zna poczynania policjantki. Wydaje na kobietę wyrok, ale ciągle odwleka jego wykonanie. Gdy w końcu się spotykają, decyduje, że nic jej nie zrobi. Chce zobaczyć, na co ją stać. Zaczyna się niebezpieczna gra w kotka i myszkę. Oboje wiedzą, że nic nie powinno ich łączyć, ale pokusa okazuje się silniejsza.

Magdalena Szponar jest autorką takich cyklów książek, jak między innymi: Cztery żywioły (Bez powietrza, W płomieniach), Biuro (Wbrew regułom, Wbrew pozorom), Uczucia nie do ugaszenia (Pod wodą, Nad ziemią), Rodzeństwo Mach (Mikołaj w prezencie, Szczęśliwego nowego Vegas). Pisarka pochodzi z Kaszub. Z zawodu polonistka, a prywatnie mama i żona.