6 sierpnia 2022 Autor Edyta Edis Anonima Rauhut 0

Nowa powieść Liliany Fabisińskiej

Spread the love

Nowa powieść Liliany Fabisińskiej

Cykl: Blogowe spotkania literackie 

(…) Prawda może być bardziej skomplikowana, niż się wydaje (…) – można przeczytać na stronie Wydawnictwa Czarna Owca, zagłębiając się w rys fabularny najnowszej książki Liliany Fabisińskiej pod tytułem 107 sekund. Znajdziemy ją w księgarniach już 24 sierpnia 2022 roku.

Sta­li­śmy tam razem, on i ja. Czu­łam cie­pło jego dłoni. Popa­trzy­li­śmy sobie w oczy. Te jego oczy… wiel­kie, błę­kitne jak grec­kie niebo, które tak dobrze pamię­ta­łam z magicz­nej, roman­tycz­nej podróży na Kretę. Spoj­rzał na mnie, nie mru­ga­jąc powie­kami, tak inten­syw­nie, że aż zadrża­łam. Jakby znał naj­więk­szy sekret wszech­świata i wła­śnie zamie­rzał się nim ze mną podzie­lić. Sto sie­dem sekund póź­niej mój świat roz­padł się na kawałki – to fragment książki pod tytułem 107 sekund Liliany Fabisińskiej, która ukaże się nakładem Wydawnictwa Czarna Owca już 24 sierpnia 2022 roku.

Główna bohaterką jest Diana, która samotnie wychowuje córkę, usiłując ze wszystkich sił związać koniec z końcem. Na jej drodze pojawia się bogaty, czarujący i troskliwy Norbert. Wszystko zmienia się o 180 stopni. Kobieta razem z córką przeprowadza się do pięknej willi w sercu Krakowa. A kiedy na świat przychodzi Staś, to nawet teściowa, która dotychczas była zimna i niechętna, zaczyna odnosić się do Diany z sympatią. Sielankę burzy niespodziewana tragedia. Nikt, łącznie z Dianą nie najmniejsze wątpliwości, że to jej wiana. Kobieta pogrąża się w żałobie i rozpaczy, a mąż z teściową nie pozwalają nawet na chwilę zapomnieć o wyrzutach sumienia. Czy naprawdę tylko jej nieuwaga doprowadziła do śmierci dziecka? Czy znajdzie się ktoś, kto poda jej rękę, wyciągnie z obłędu i pomoże odkryć prawdę? Kim jest tajemnicza mścicielka, która szuka sprawiedliwości na portalach internetowych?

Autorka tej powieści, Liliana Fabisińska jest też dziennikarką, dramatopisarką, scenarzystką, pedagożką, kryminolożką, absolwentką podyplomowych studiów z zakresu psychologii zmiany postaw i zachowań Autorka książek dla dorosłych i dla dzieci oraz młodzieży. Wśród publikacji, po które sięgają zapewne starsi czytelnicy, znajdują się między innymi takie tytuły, jak: Córeczka, Obok niej, Z jednej gliny, Sanatorium. Dla młodszych czytelników pisarka napisała publikacje książkowe: Amor z ulicy Rozkosznej, Bezsennik i Grzyby.